DEKORATIVNÍ POLŠTÁŘE V INTERIÉRU

Vytvářejí kouzlo domova. Jsou přesně těmi akcenty, které reprezentují trendy a signalizují styl. Vnesou do interiéru barvu, texturu, tvary a samozřejmě emoce. Jsou nejjednodušším a nejdostupnějším způsobem jak si přivlastnit interiér - s originálními polštáři je opravdu váš. Proto jsou tak oblíbené v Provence stylu s vyšitými slogany „home sweet home“, „I love it“. Design ale není takto naivně prvoplánový a výběr může být zneklidňující. Naše kožené polštáře s jemným vlasem mají svoji vypovídací hodnotu samy o sobě. Tradiční, důstojnou a přece hravou - „můj dům můj hrad" na nich nemusí být napsáno, mají svůj savoir vivre charakter. Luxus může být formálně chladný, ale kůže s vlasem je smyslná a živočišná - polštáře z ní umí neobyčejně hřát i hladit. Každý detail v jejich provedení má svůj zjevný smysl od lidového patchworku až po příznačně černou.

Přírodní bílá...
Cena bez DPH:
1 325,00 Kč
Cena s DPH:
1 590,00 Kč
Přírodní bílá...
Cena bez DPH:
1 242,00 Kč
Cena s DPH:
1 490,00 Kč
Barvená islandská...
Cena bez DPH:
1 492,00 Kč
Cena s DPH:
1 790,00 Kč

Doprava zdarma!

zakoupené zboží Vám zašleme zdarma i v lednu!

Slevy na všechny dekorační hovězí kůže!

Vážení zákazníci,
v našem e-shopu nyní nakoupíte dekorační hovězí kůže se slevou 10%! K tomu navíc doprava ZDARMA!

Nová řada taburetů.

Vážení zákazníci, nově do naší nabídky zařazujeme luxusní řadu taburetů - lavic s kovovou konstrukcí. V nejbližší době Vám nabídneme různé barevné varianty konstrukcí volně kombinovatelné s čalouněnými sedáky.

Předložky z ovčí kůže v akci!

Nyní Vám nabízíme slevu 20% na všechny předložky z ovčí kůže. Pozor, množství je omezeno.

Nové předložky a polštáře z islandské ovčí kůže!

Naši nabídku jsme rozšířili o další barevné varianty.

Zakázková výroba.

Vážení zákazníci,

nabízíme Vám výrobu kožených koberců, polštářů či taburetů. Libovolný, již vyrobený koberec, můžeme přizpůsobit Vašim požadavkům. Ceny a dodací lhůty budou domluveny individuálně.