DEKORATIVNÍ POLŠTÁŘE V INTERIÉRU

Vytvářejí kouzlo domova. Jsou přesně těmi akcenty, které reprezentují trendy a signalizují styl. Vnesou do interiéru barvu, texturu, tvary a samozřejmě emoce. Jsou nejjednodušším a nejdostupnějším způsobem jak si přivlastnit interiér - s originálními polštáři je opravdu váš. Proto jsou tak oblíbené v Provence stylu s vyšitými slogany „home sweet home“, „I love it“. Design ale není takto naivně prvoplánový a výběr může být zneklidňující. Naše kožené polštáře s jemným vlasem mají svoji vypovídací hodnotu samy o sobě. Tradiční, důstojnou a přece hravou - „můj dům můj hrad" na nich nemusí být napsáno, mají svůj savoir vivre charakter. Luxus může být formálně chladný, ale kůže s vlasem je smyslná a živočišná - polštáře z ní umí neobyčejně hřát i hladit. Každý detail v jejich provedení má svůj zjevný smysl od lidového patchworku až po příznačně černou.

Islandská jehněčí...
Cena bez DPH:
1 194,00 Kč
Cena s DPH:
1 432,80 Kč
Kožený polštář -...
Cena bez DPH:
993,00 Kč
Cena s DPH:
1 192,00 Kč
Kravská kůže 3,5 m2,...
Cena bez DPH:
3 540,00 Kč
Cena s DPH:
4 248,00 Kč

DORUČENÍ DO VÁNOC

Vážení zákazníci,
v závěru letošního roku budou přepravy balíkových zásilek našeho partnera, dopravní společnosti GEIS probíhat standardně ve všech pracovních dnech kromě pondělí 31.12.2018.
Pro větší jistotu doručení objednaného zboží do vánočních svátků, doporučujeme objednat ideálně do 14.12.2018. Zboží objednané i po tomto datu budeme samozřejmě odesílat standardně, ale roste riziko zpoždění.
Děkujeme za pochopení.

Doprava zdarma!

Do konce prosince doprava zdarma!

Slevy na všechny dekorační hovězí kůže!

Vážení zákazníci,
v našem e-shopu nyní nakoupíte dekorační hovězí kůže se slevami 10 až 40%! K tomu navíc doprava ZDARMA!
Akce je časově omezena na měsíc listopad 2018.

Nová řada taburetů.

Vážení zákazníci, nově do naší nabídky zařazujeme luxusní řadu taburetů - lavic s kovovou konstrukcí. V nejbližší době Vám nabídneme různé barevné varianty konstrukcí volně kombinovatelné s čalouněnými sedáky.

Předložky z ovčí kůže v akci!

Nyní Vám nabízíme slevu 20% na všechny předložky z ovčí kůže. Pozor, množství je omezeno.

Nové předložky a polštáře z islandské ovčí kůže!

Naši nabídku jsme rozšířili o další barevné varianty.

Zakázková výroba.

Vážení zákazníci,

nabízíme Vám výrobu kožených koberců, polštářů či taburetů. Libovolný, již vyrobený koberec, můžeme přizpůsobit Vašim požadavkům. Ceny a dodací lhůty budou domluveny individuálně.