Doplňky z ovčí kůže

 

Islandská ovčí kůže se vyznačuje velmi dlouhou vlnou, od 10 do 20 cm, s vysokým obsahem lanolinu, což ji dělá velmi lesklou. Barva přírodní vlny je jasně bílá.

Nejvyšší kvalita, měkké jehněčí kůže islandského původu chatkteristické příjemnou vůní, měkkostí a hebkostí, které cítíte při doteku.

Moderní a luxusní doplněk, který zútulní Váš interiér. Vhodné na všechny druhy podlah, jako náhrada za plyšové a syntetické koberce. Originální a trvanlivý dárek který potěší opravdu každého.

Jelikož se jedná o přírodní produkt, každá kožešina se detailně liší svým tvarem, barvou, jemností a délkou vlny.

Kůže jsou zpracovávány ekologicky a jsou bezpečné pro dospělé i děti. Při zpracování kůží není používán škodlivý chróm. Všechna činidla používaná při činění odpovídají evropským normám o ochraně životního prostředí. 

Údržba:

Měkkost a krása vyžaduje zvláštní péči. Zde je několik typů, jak si užívat krásu těchto výrobků co nejdéle:

Dlouhá vlna

Abyste kůži udrželi čistou a nadýchanou, pravidelně ji pročesávejte a vysávejte. Neperte v ruce ani v pračce.

Krátká vlna

Kůže s krátkou vlnou mohou být prány v ruce nebo v automatické pračce ve vlažné vodě o teplotě 30°C s použitím speciálních pracích přípravků na vlnu v jemném pracím režimu bez ždímání. Po vyprání kůži vypněte a během sušení ji několikrát vytáhněte tak, aby se nesrazila. Kůži sušte mimo dosah přímého slunečního záření a přímého zdroje tepla.

Barvená vlna

Barvené kůže nevystavujte silnému přímému slunečnímu záření tak, aby nedocházelo k vyblednutí barvy. Pozor. Kůže neumísťujte na vlhký nebílý povrch. Může dojít k přenosu barvy. Pouze suché čištění. 

 

 


Islandská jehněčí...
Cena bez DPH:
1 194,00 Kč
Cena s DPH:
1 432,80 Kč
Kožený polštář -...
Cena bez DPH:
993,00 Kč
Cena s DPH:
1 192,00 Kč
Kravská kůže 3,5 m2,...
Cena bez DPH:
3 540,00 Kč
Cena s DPH:
4 248,00 Kč

DORUČENÍ DO VÁNOC

Vážení zákazníci,
v závěru letošního roku budou přepravy balíkových zásilek našeho partnera, dopravní společnosti GEIS probíhat standardně ve všech pracovních dnech kromě pondělí 31.12.2018.
Pro větší jistotu doručení objednaného zboží do vánočních svátků, doporučujeme objednat ideálně do 14.12.2018. Zboží objednané i po tomto datu budeme samozřejmě odesílat standardně, ale roste riziko zpoždění.
Děkujeme za pochopení.

Doprava zdarma!

Do konce prosince doprava zdarma!

Slevy na všechny dekorační hovězí kůže!

Vážení zákazníci,
v našem e-shopu nyní nakoupíte dekorační hovězí kůže se slevami 10 až 40%! K tomu navíc doprava ZDARMA!
Akce je časově omezena na měsíc listopad 2018.

Nová řada taburetů.

Vážení zákazníci, nově do naší nabídky zařazujeme luxusní řadu taburetů - lavic s kovovou konstrukcí. V nejbližší době Vám nabídneme různé barevné varianty konstrukcí volně kombinovatelné s čalouněnými sedáky.

Předložky z ovčí kůže v akci!

Nyní Vám nabízíme slevu 20% na všechny předložky z ovčí kůže. Pozor, množství je omezeno.

Nové předložky a polštáře z islandské ovčí kůže!

Naši nabídku jsme rozšířili o další barevné varianty.

Zakázková výroba.

Vážení zákazníci,

nabízíme Vám výrobu kožených koberců, polštářů či taburetů. Libovolný, již vyrobený koberec, můžeme přizpůsobit Vašim požadavkům. Ceny a dodací lhůty budou domluveny individuálně.