Kusové kožené koberce

Kusové koberce z kravské i ovčí kůže se nikdy nestanou módním hitem, přesto ale už po léta v mnoha luxusních interiérech dominují. Výborně definují obývaný prostor a svým akcentem vymezují jeho hranice. Zvláště od chvíle kdy se pro nás stal důležitý kontakt s přírodou a lidé podlehli kouzlu dezénu přírodních podlah. Jsou tajuplným kořením dokonalého interiéru -nikdy v něm doslova nechybí, ale dáte-li je tam, je proměna vašeho domova dokonalá. Každý z designu kravské kůže má svůj hlubší význam, ale ze všech je cítit privilegium volby. Jsou drahé? Nepochybně nárokují vyšší investici, tu ale okamžitě odůvodňují svoji extrémní odolností, přírodní krásou a pochozí hebkostí. Přemluví ke kontaktu naboso a z ranního vstávání vytvoří příjemný rituál. Jedním slovem jsou noblesní. Každá z nich je nezpochybnitelným originálem. Taková už je příroda. Je to také volba vysoce ekologická především svoji trvanlivostí, ale i původem. Kravské kůže jsou vedlejším produktem potravinářského průmyslu a jejich zpracování vytváří potřebu lidové profese a poskytuje obživu „armádě“ tradičních řemeslníků. Připojte se i vy k volbě fair trade. Naše nabídka nespočetných variací zejména v patchworku vaši volbu usnadňuje.

Kožené koberce z kravské kůže jsou vyrobeny z nejkvalitnější brazilské kravské kůže. Kůže jsou jemné a vyznačují se vysokým leskem. Pocházejí z jižní části Brazílie, která má nejstarší tradici v jejich zpracovávání. Tamější krávy jsou zabíjeny pouze ve správnou dobu tak, aby si jejich kůže udržela dlouhodobě nejvyšší kvalitu. V jiných zemích jsou krávy zabíjeny celoročně a kvalita kůže tak nemusí být stálá.

Kromě kvality kůže mají naše koberce oproti konkurenčním výrobkům další výhody. Spodní vrstva koberců je tvořena koženkou, což zajišťuje to, že koberec dobře přilne k povrchu, neklouže a nedochází k ohýbání okrajů, tak jak je tomu u naprosté většiny konkurenčních výrobků. Ty buď nejsou podšity vůbec nebo používají materiál, který ke kroucení buď přispívá sám (přírodní useň) nebo tomu nezabraňuje (filc - ten navíc klouže a zvyšuje nestabilitu koberce). Další výhodou je provedení stehu. Naše koberce jsou šity hustým kvalitním stehem, což zajišťuje jejich vyšší odolnost proti mechanickému namáhání a tím i delší životnost.

Kůže jsou vybírány z nejlepších koželužen ve státech Rio Grande do Sul a Santa Katarina. Pro výrobu koberců je použito pouze nejkvalitnějších 10% produkce. Kůže neztrácejí svou kvalitu ani po čase, nepouští chlup.

 


Každý koberec je unikátní a jen těžko lze zakoupit dva identické.


Údržba koberců z kravské kůže:

Koberce jsou vyrobeny z čistě přírodního materiálu. Chlupy mají svou přirozenou ochranu, takže je lze umývat pouze vodou a hadříkem. Koberce udržujte čisté pravidelným luxováním tak, aby se v nich nedržel prach a nečistoty. Neperte v pračce! Na koberce neumisťujte stolečky na kolečkách, které kůži v místě pohybu vytáhnou a koberec tak zdeformují.

Islandská jehněčí...
Cena bez DPH:
1 194,00 Kč
Cena s DPH:
1 432,80 Kč
Kožený polštář -...
Cena bez DPH:
993,00 Kč
Cena s DPH:
1 192,00 Kč
Kravská kůže 3,5 m2,...
Cena bez DPH:
3 540,00 Kč
Cena s DPH:
4 248,00 Kč

DORUČENÍ DO VÁNOC

Vážení zákazníci,
v závěru letošního roku budou přepravy balíkových zásilek našeho partnera, dopravní společnosti GEIS probíhat standardně ve všech pracovních dnech kromě pondělí 31.12.2018.
Pro větší jistotu doručení objednaného zboží do vánočních svátků, doporučujeme objednat ideálně do 14.12.2018. Zboží objednané i po tomto datu budeme samozřejmě odesílat standardně, ale roste riziko zpoždění.
Děkujeme za pochopení.

Doprava zdarma!

Do konce prosince doprava zdarma!

Slevy na všechny dekorační hovězí kůže!

Vážení zákazníci,
v našem e-shopu nyní nakoupíte dekorační hovězí kůže se slevami 10 až 40%! K tomu navíc doprava ZDARMA!
Akce je časově omezena na měsíc listopad 2018.

Nová řada taburetů.

Vážení zákazníci, nově do naší nabídky zařazujeme luxusní řadu taburetů - lavic s kovovou konstrukcí. V nejbližší době Vám nabídneme různé barevné varianty konstrukcí volně kombinovatelné s čalouněnými sedáky.

Předložky z ovčí kůže v akci!

Nyní Vám nabízíme slevu 20% na všechny předložky z ovčí kůže. Pozor, množství je omezeno.

Nové předložky a polštáře z islandské ovčí kůže!

Naši nabídku jsme rozšířili o další barevné varianty.

Zakázková výroba.

Vážení zákazníci,

nabízíme Vám výrobu kožených koberců, polštářů či taburetů. Libovolný, již vyrobený koberec, můžeme přizpůsobit Vašim požadavkům. Ceny a dodací lhůty budou domluveny individuálně.