Zakázková výroba

Nenašli jste v naší aktuální nabídce přesně to, co odpovídá Vaší představě? Kontaktujte nás a my Vám vyrobíme koberec, taburet nebo polštářek dle Vašeho přání. Navíc, libovolný, již vyrobený koberec, můžeme rozměrově přizpůsobit Vašim požadavkům. A není-li Vaše představa ještě zcela konkrétní, můžete se nechat inspirovat třeba obrázky v naší fotogalerii.

Ceny a dodací lhůty budou domluveny individuálně.

Zakázková výroba

Jak nakupovat

Výběr výrobku

Produkty z hovězích kůží

Pokud jste se rozhodli pro nákup výrobku z hovězí kůže, najdete v našem e-shopu nabídku konkrétních výrobků, které Vám po objednání budou doručeny. Fotky produktu odpovídají konkrétním kusům – nejedná se o zástupné fotky -, a proto u nás vždy přesně víte, co nakupujete.

Produkty z ovčí kůže

Protože tyto produkty jsou zpracovány tak, že vykazují jen minimální odlišnost, používáme zástupné fotografie. Pokud by se některé produkty měly lišit vyší měrou, budeme Vás kontaktovat a zašleme foto konkrétního kusu. Teprve potom se můžete rozhodnout zda výrobek zakoupíte.

Potvrzení objednávky

V případě, že byla objednávka úspěšně odeslána, zobrazí se její potvrzení a současně vám bude během několika minut odeslán email s kompletním zněním objednávky.  Faktura vám bude zaslána se zbožím.

Povinnosti prodávajícího

  1. Prodávající se zavazuje vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží v co možná nejbližší době. Pokud prodávající nebude moci expedovat zboží (z důvodu vyprodání zásob a podobně), uvědomí zákazníka, nejpozději do 2 pracovních dnů od přijetí závazné objednávky, o situaci a nabídne mu náhradní řešení.
  2. Prodávající se zavazuje vystavit ke každé objednávce daňový doklad a dodací list a předat je zákazníkovi.
  3. Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud zákazník opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
  4. Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (z důvodu vyprodání zboží a podobně?), nedohodne-li se s zákazníkem na novém plnění.

Povinnosti kupujícího

  1. Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
  2. Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S konečnou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.  V případě změny v objednávce (ať již z kterékoli strany a z jakéhokoli důvodu) je nutné souhlas zákazníka potvrdit z e-mailové adresy uvedené v objednávce jako kontaktní.
  3. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, po zaplacení kupní ceny a po jeho převzetí.

Bezpečnostní ujednání

Provozovatel internetového obchodu Bc. Vít Kafoněk, Scandesign.cz prohlašuje a zavazuje se, že Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednaných služeb (např. dodání zboží) a slouží také pro provedení nezbytných účetních operací, vyhotovení daňového dokladu nebo identifikaci Vaší platby učiněnou bankovním převodem.