Zakázková výroba

Nenašli jste v naší aktuální nabídce přesně to, co odpovídá Vaší představě? Kontaktujte nás a my Vám vyrobíme koberec, taburet nebo polštářek dle Vašeho přání. Navíc, libovolný, již vyrobený koberec, můžeme rozměrově přizpůsobit Vašim požadavkům. A není-li Vaše představa ještě zcela konkrétní, můžete se nechat inspirovat třeba obrázky v naší fotogalerii.

Ceny a dodací lhůty budou domluveny individuálně.

Zakázková výroba

Jak nakupovat

Výběr výrobku

Produkty z hovězích kůží

Pokud jste se rozhodli pro nákup výrobku z hovězí kůže, najdete v našem e-shopu nabídku konkrétních výrobků, které Vám po objednání budou doručeny. Fotky produktu odpovídají konkrétním kusům – nejedná se o zástupné fotky, a proto u nás vždy přesně víte, co nakupujete.

Údržba hovězích kůží

Kůže se dají jednoduše luxovat a vyčesávat kartáčkem (např. na leštění bot). Na lemy koberců a předložek používejte kartáček na semiš, který dostanete v každé prodejně s obuví. Pamatujte, že písek a hrubý prach působí jako abrasivo, a může dojít k vypadávání chlupů. V případě barevných skvrn (červené víno apod.) použijte na čerstvou skvrnu houbičku či vlhký hadřík spolu s trochou mýdla (nejlépe s neutrálním PH). Skvrnu navlhčete a hadříkem či houbičkou vysušte. Pokud skvrna hned nezmizí, nevěšte hlavu – kůže je přírodní materiál a skvrnu zpravidla vsákne. Jednou za čas můžete nechat kůži vyčistit v odborné čistírně, tam kde čistí kožené oděvy. Okraje kůže se mohou, zejména na místech vlhkých (např. pokud leží na studené a vlhké betonové podlaze), nebo na zatěžovaných místech „zvednout“ (neplatí pro kožené patchworkové koberce). V takovémto případě zvednutý okraj kůže jednoduše odstřihněte nůžkami. Všeobecně se vyvarujte jakýchkoliv impregnací, olejů, ředidel a rozpouštědel.

POZOR: Na kůže ani na patchworkové kožené koberce nikdy neumísťujte stolečky nebo jiný nábytek na kolečkách. Kůže je tvárný materiál a došlo by k jejímu vytažení a ztrátě kompaktního tvaru koberce.

 

Koženka na dolní straně koberce se může čistit pouze mýdlovou vodou. Nesmí se používat žádné chemické́ látky, např. rozpouštědla, benzín, oleje…ani např. roztoky na údržbu kožených výrobků.

Produkty z ovčí kůže

Protože tyto produkty jsou zpracovány tak, že vykazují jen minimální odlišnost, používáme zástupné fotografie. Pokud by se některé produkty měly lišit vyší měrou, budeme Vás kontaktovat a zašleme foto konkrétního kusu. Teprve potom se můžete rozhodnout zda výrobek zakoupíte.

Údržba ovčích kůží:

Měkkost a krása vyžaduje zvláštní péči. Zde je několik typů, jak si užívat krásu těchto výrobků co nejdéle:

 Dlouhá vlna

Abyste kůži udrželi čistou a nadýchanou, pravidelně ji pročesávejte a vysávejte. Neperte v ruce ani v pračce.

 Krátká vlna

Kůže s krátkou vlnou mohou být prány v ruce nebo v automatické pračce ve vlažné vodě o teplotě 30°C s použitím speciálních pracích přípravků na vlnu v jemném pracím režimu bez ždímání. Po vyprání kůži vypněte a během sušení ji několikrát vytáhněte tak, aby se nesrazila. Kůži sušte mimo dosah přímého slunečního záření a přímého zdroje tepla.

 Barvená vlna

Barvené kůže nevystavujte !!! přímému slunečnímu záření !!! tak, aby nedocházelo k vyblednutí barvy. Pozor. Kůže neumísťujte na !!! vlhký !!! povrch. Může dojít k přenosu barvy. Pouze suché čištění.

Potvrzení objednávky

V případě, že byla objednávka úspěšně odeslána, zobrazí se její potvrzení a současně vám bude během několika minut odeslán email s kompletním zněním objednávky.  Faktura vám bude zaslána se zbožím.

Povinnosti prodávajícího

  1. Prodávající se zavazuje vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží v co možná nejbližší době. Pokud prodávající nebude moci expedovat zboží (z důvodu vyprodání zásob a podobně), uvědomí zákazníka, nejpozději do 2 pracovních dnů od přijetí závazné objednávky, o situaci a nabídne mu náhradní řešení.
  2. Prodávající se zavazuje vystavit ke každé objednávce daňový doklad a dodací list a předat je zákazníkovi.
  3. Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud zákazník opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
  4. Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (z důvodu vyprodání zboží a podobně?), nedohodne-li se s zákazníkem na novém plnění.

Povinnosti kupujícího

  1. Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
  2. Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S konečnou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.  V případě změny v objednávce (ať již z kterékoli strany a z jakéhokoli důvodu) je nutné souhlas zákazníka potvrdit z e-mailové adresy uvedené v objednávce jako kontaktní.
  3. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, po zaplacení kupní ceny a po jeho převzetí.

Bezpečnostní ujednání

Provozovatel internetového obchodu Bc. Vít Kafoněk, Scandesign.cz prohlašuje a zavazuje se, že Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednaných služeb (např. dodání zboží) a slouží také pro provedení nezbytných účetních operací, vyhotovení daňového dokladu nebo identifikaci Vaší platby učiněnou bankovním převodem.